Rezerva Škoda Fabia, disk 5x14 ET35 5x100x57, pneu 165/70/14 81T FULDA Kristall
Rezerva na vozidlá Škoda Fabia, Seat, Volkswagen
Plechový disk 5x14 ET35, rozstup 5x100 mm, stred 57 mm - použitý
Zimná pneumatika 165/70 R14 81T FULDA Kristall - použité, zostatok vzorky 5 mm
Ide o bazárový tovar
Plechový disk 5x14 ET35, rozstup 5x100 mm, stred 57 mm - použitý
Zimná pneumatika 165/70 R14 81T FULDA Kristall - použité, zostatok vzorky 5 mm
Ide o bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 165 |
| Profil pneu | 70 |
| Priemer | 14" |
| ET | 35 |
| Rozteč | 5x100 |
| Stred | 57 |
| Index nosnosti | 81 (462 kg) |
| Index rýchlosti | T (190 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Seat, Škoda, Volkswagen |

