Rezerva Škoda Fabia, disk 5x14 ET35 5x100x57, pneu 165/70/14 81T FULDA Kristall
Rezerva na vozy Škoda Fabia, Seat, Volkswagen
Plechový disk 5x14 ET35, rozteč 5x100 mm, střed 57 mm - použitý
Zimní pneumatika 165/70 R14 81T FULDA Kristall - použité, zůstatek vzorku 5 mm
Jedná se o bazarové zboží
Parametry
| Šířka disku | 5" |
|---|---|
| Šířka pneu | 165 |
| Profil pneu | 70 |
| Průměr | 14" |
| ET | 35 |
| Rozteč | 5x100 |
| Střed | 57 |
| Index nosnosti | 81 (462 kg) |
| Index rychlosti | T (190 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozu | Seat, Škoda, Volkswagen |

