Rezerva Opel, disk 5,5x13 ET46 4x100x56,5 - pneu 175/70/13 82T MICHELIN MXT
Rezerva na vozy Opel
Plechový disk originál Opel 5,5x13 ET46, rozteč 4x100 mm, střed 56,5 mm - nepoužitý
Letní pneumatika 175/70 R13 82T MICHELIN MXT - nepoužitá
Jedná se o bazarové zboží
Parametry
| Šířka disku | 5,5" |
|---|---|
| Šířka pneu | 175 |
| Profil pneu | 70 |
| Průměr | 13" |
| ET | 46 |
| Rozteč | 4x100 |
| Střed | 56,5 |
| Index nosnosti | 82 (475 kg) |
| Index rychlosti | T (190 km/h) |
| Stav | Nepoužitý |
| Značka vozu | Opel |

