Rezerva Opel, disk 5,5x13 ET46 4x100x56,5 - pneu 175/70/13 82T MICHELIN MXT
Rezerva na vozidlá Opel
Disk originál Opel 5,5x13 ET46, rozstup 4x100 mm, stred 56,5 mm - nepoužitý
Letná pneumatika 175/70 R13 82T MICHELIN MXT - nepoužitá
Ide o bazárový tovar
Disk originál Opel 5,5x13 ET46, rozstup 4x100 mm, stred 56,5 mm - nepoužitý
Letná pneumatika 175/70 R13 82T MICHELIN MXT - nepoužitá
Ide o bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 5,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 175 |
| Profil pneu | 70 |
| Priemer | 13" |
| ET | 46 |
| Rozteč | 4x100 |
| Stred | 56,5 |
| Index nosnosti | 82 (475 kg) |
| Index rýchlosti | T (190 km/h) |
| Stav | Nepoužitý |
| Značka vozidla | Opel |

