Opel Reserve, tarcza 5.5x13 ET46 4x100x56.5 - opony 175/70/13 82T MICHELIN MXT
Rezerwowe dla samochodów marki Opel
Oryginalna felga Opla 5,5x13 ET46, rozstaw 4x100 mm, rozstaw osi 56,5 mm - nieużywana
Opona letnia 175/70 R13 82T MICHELIN MXT - nieużywana
To produkt używany
Oryginalna felga Opla 5,5x13 ET46, rozstaw 4x100 mm, rozstaw osi 56,5 mm - nieużywana
Opona letnia 175/70 R13 82T MICHELIN MXT - nieużywana
To produkt używany
Parametry
| Szerokość felgi | 5,5" |
|---|---|
| Szerokość opony | 175 |
| Profil opony | 70 |
| Średnica | 13" |
| ET | 46 |
| Rozstaw śrub | 4x100 |
| Otwór centrujący | 56,5 |
| Wskaźnik nośności | 82 (475 kg) |
| Wskaźnik prędkości | T (190 km/h) |
| Stan | Nieużywany |
| Marka samochodu | Opel |

